w

Mirage w końcu doczeka się wyczekiwanych buffów w Apex Legends

Mirage doczeka się swoich pierwszych buffów od czasu wydania


Po nadejściu najnowszej aktualizacji, w której buffami dotknięci zostali między innymi Revenant i Lifeline, gracze zasypali internet treściami dotyczącymi innej legendy – Mirage. Od momentu, kiedy trafił on na arenę Apex, nie radził sobie najlepiej, a w ciągu kolejnych sezonów jego stan się nie poprawił. Ostatecznie gracze w końcu mogą odetchnąć z ulgą, z racji, że buffy legendy zostały zapowiedziane.

Zapowiedzi buffów legendy przez jednego z deweloperów

Koncepty dotyczące postaci w sieci pojawiały się już od dawna. Mimo to odzew twórców był zerowy i jakiekolwiek informacje na temat wzmocnienia Mirage’a ostatecznie umykały i stały się one swoistym memem.

ZOBACZ – Jak będzie wyglądała najnowsza legenda Apex Legends? – Poznaliśmy jej wygląd

Kilka dni temu jeden z deweloperów wypowiedział się na temat legendy i potwierdził prace trwające nad poprawieniem stanu Mirage’a.

Same zmiany zostały zapowiedziane przez przypadek. W aktualizacji wprowadzającej ostatni event cooldown jego umiejętności został zmieniony z 15 sekund na 25. Gracze byli zdziwieni decyzją twórców, a ci szybko zareagowali i na następny dzień przywrócili krótszy czas odnowienia. Sama zmiana może dotyczyć testowanych już zmian legendy, lecz są to jedynie spekulacje.

Mimo że zmiany zostały natychmiastowo cofnięte, społeczność Apex Legends zdążyła zareagować, tworząc stosowne do sytuacji memy.

ZOBACZ – Nowe przecieki pokazują wygląd kolejnych skórek, jakie znajdą się w Apex Legends

Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce sytuacja ulegnie zmianie i legenda dostanie trochę uwagi, na którą zasługuje.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends