w

Nowy skin Mirage z Apex Legends z okazji dnia świętego Patryka

Następną skórką dla Mirage – legendy z Apex Legends – ma być skórka w tematyce Dnia Świętego Patryka.


Jak wiele innych gier, Apex Legends również jest powiązane z subskrypcją Twitch Prime. Dzięki niej gracze mogą otrzymać wiele ekskluzywnych skórek i innych nagród.

Legendy takie jak Caustic czy Pathfinder dostawały już nowe skórki, a następnym ma być Mirage. Skin nie będzie jednak dzielił fioletowych motywów, które bardzo często mają miejsce w przypadku łupów Twitch Prime.

Jak będzie wyglądać skórka?

Wygląd skórki gracze mogą poznać dzięki przeciekom ujawnionym przez iLootGames – osobę odpowiedzialną za wiele potwierdzonych przecieków powiązanych z Apex Legends w przeszłości.

ZOBACZ – Fundamentalne zmiany w systemie ekwipunku jednymi z wielu zmian w Apex Legends

W oczy rzuca się skóra na twarzy, która ewidentnie jest zbyt czerwona. Gracze zastanawiali się, czy jest to zamierzony efekt, ale przecież są to dopiero przecieki, czyli jeszcze wiele może się zmienić. Strój jest w kolorze zielonym z żółtymi elementami, a na jego pasku widać dużą koniczynkę, co sugeruje, że skin będzie w tematyce Dnia Świętego Patryka.

Dzień ten ma miejsce 17 marca i jest świętem narodowym Irlandii. Upamiętnia jej patrona św. Patryka.

Po jakimś czasie osoba odpowiedzialna za przeciek podzieliła się z graczami modelem nowego skina w grze.

Samo pojawienie się skórki pokazuje graczom, że Respawn Entertainment mogło przygotować dla nich coś więcej z okazji tego specjalnego dnia. Z racji tego, że święto Patryka już niedługo, a dla pracowników studia jest to dzień wolny od pracy, zainteresowani powinni niedługo otrzymać jeszcze więcej informacji na temat łupów Twitch Prime i rzeczy nadciągających do Apex Legends.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends