w

Przecieki Apex Legends ujawniają obcych „Prowlers” – pełzaczy

Przecieki Apex Legends ujawniają nowe istoty, które z czasem powinny pojawić się w grze.


Istoty obce nie są czymś nowym w uniwersum Apex Legends czy uniwersum Titanfalla. Od samych początków towrzyszyły one graczom czy to w formie Leviathanów, czy latających stworów w sezonie drugim. Dzięki data minerom powiązanym z grą gracze mają okazję przyjrzeć się kolejnym kreaturom zmierzającym w stronę Apex Legends.

Jak będą wyglądały nowe stworzenia?

Gracze o nowych stworzeniach mogą dowiedzieć się już stosunkowo dużo. Ujawnione zostały ich modele, tekstury, a nawet animacje wraz z ich pełną listą, a ta jest naprawdę długa:

Część z nich została udostępniona przez data minera na filmiku:

Video

Według przecieku Prowlery miały być dodane wstępnie do trybu PVE, ale wychodzi na to, że zostało to wstrzymane. Wychodzi na to, że stwory mają cztery nogi i są agresywne w stosunku do gracza. Nie są również małe, co obrazuje data miner w renderach, pokazując porównanie modelu stworzenia z Legendą Bloodhoundem:

ZOBACZ – Glitch Apex Legends przypadkowo stworzył najlepszego skina w grze?

Ostatecznie stworzenie prezentuje się tak:

Sama animacja zdecydowanie nie oddaje jego wielkości. W animacjach widnieje nazwa Desertland, co może oznaczać, że wraz z Prowlerami do gry zostanie wprowadzona zmieniona mapa. Użytkownicy Twittera brali pod uwagę również powiązania Bloodhounda ze stworzeniami. Z racji na niedawne buffy Legendy, które przywróciły ją do łask, prawdopodobnym jest również event utrzymany w jej tematyce.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends