w

Rozpoczynają się testy APEX Legends na urządzeniach mobilnych

Nadchodzi APEX Legends na urządzeniach mobilnych? Wszystko na to wskazuje.


APEX Legends jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych i najlepszych gier battle royale na rynku. Produkcja stała się hitem po wydaniu w lutym 2019 roku. Stale rosnąca popularność skłoniła deweloperów do poszerzenia horyzontów i umieszczeniu swojej produkcji na jak największej ilości platform. Tytuł niedawno podbił Steama, 9 marca pojawi się na urządzeniach Nintendo Switch, a już niebawem zostanie wydany na urządzenia mobilne.

Rozpoczynają się testy APEX Legends na urządzeniach mobilnych

Stworzenie APEX Legends na urządzenia mobilne zostało potwierdzone niedługo po pierwotnej premierze produkcji, dlatego też sam pomysł nie jest dużym zaskoczeniem. Electronic Arts prawdopodobnie pracuje nad grą od wielu miesięcy, jednak planowali wydać grę w nowym roku podatkowym.

Niestety, nie każdy może zaangażować się w testy APEX Legends na urządzenia mobilne, gdyż te wydają się być dostępne wyłącznie dla graczy w USA i Kanadzie dla osób, które jakiś czas temu zgłosiły swoje zainteresowanie. Kolejnym wymogiem jest także posiadanie systemu Android.

Póki co nie wiadomo kiedy nastąpi premiera tytułu. Wszystko wskazuje jednak na to, że może mieć to miejsce w niedalekiej przyszłości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends