w

Smoki pojawią się w Apex Legends? Na to wygląda!

Wraz z aktualizacją do plików dostały się zupełnie nowe foldery, która mogą ujawniać przyszłe przedmioty, mechaniki i ogólnie nowości, jakie zostaną wprowadzone do gry w ciągu następnych tygodni, lub nawet miesięcy.


Jedną z takich nowości mogą być smoki. Nie, nie regulujcie odbiorników. Naprawdę w plikach pojawiają się wspomnienia latających stworów, a na filmach promocyjnych pierwszego sezonu widać latające dookoła mapy smoki.

To dość zaskakujące znalezisko, które już teraz wywołuje dużo emocji. Smoki są niesamowicie daleko od tego, czego gracze spodziewaliby się po Apex Legends. Niezależnie jednak od oczekiwań, czas na konkrety.

Smoki w Apex Legends

Wszystko zaczęło się od ujęcia na jednym z filmów z pierwszym sezonem:

Na pierwszy rzut oka faktycznie są to smoki, ale równie dobrze mógłby to być dodatek kosmetyczny do mapki. Coś lata i tyle.

Gracze zaczęli jednak przeszukiwać pliki pod kątem czegoś latającego i strzał w dziesiątkę. Mamy odwołania do latających stworzeń.

Nie padają jednak żadne konkretne informacje, jak mechanika, możliwości, czy cokolwiek, co mogłoby nas naprowadzić na funkcje, jaką będą pełnić te stworzenia w grze.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends