w

Easter Egg ze Star Wars w Apex Legends. Nikt jeszcze jednak nie odkrył, czym jest

Respawn Entertainment

Tajemnicza niespodzianka związana ze Star Wars.


Jak podaje jeden z pisarzy związanych z Apex Legends oraz Star Wars, w kodzie gry ukryta jest niespodzianka. Do tej pory nie udało się jednak jej odnaleźć.

Star Wars w Apex Legends

Manny Hagiopan, czyli osoba związana zarówno ze Star Wars, jak i Apex Legends przyznaje, że w kodzie gry został umieszczony mały Easter Egg związany z popularną serią Star Wars. Pamiętajmy, że największy konkurent — Fortnite, współpracował z takimi gigantami jak Marvel czy DC, więc i tutaj przydałby się crossover.

W grze, jak już pewnie wiecie, możemy zdobyć najnowszą skórkę do Pathfindera, o której więcej dowiecie się w tym artykule.

Jednak nie możemy nazwać jej żadną niespodzianką i wiemy, że nie ją miał na myśli autor. Na ten moment, jest tak dobrze ukryta, że pomimo tysięcy graczy pracujących nad jej rozwiązaniem, nie udało się jej znaleźć. Autor wpisu zapewnia, że powoli będzie publikować wskazówki, aby ułatwić poszukiwania. Aktualnie została podana już pierwsza, a brzmi ona następująco:

Z czteroma leci w kierunku przyszłości podwójnej.

Pomimo że może brzmieć to bezsensownie, takie właśnie są zagadki związane ze Star Wars i musimy poświęcić sporo czasu, aby ją odszyfrować.

ZOBACZ – Mnóstwo nowych skinów i przedmiotów kosmetycznych w nowej aktualizacji Apex Legends

Prawdopodobnie twórca ukrył w kodzie gry linię głosową lub interakcję powiązaną z ciepło przyjętym upadłym zakonem Jedi, w którego tworzeniu brał udział.

Musimy czekać, aż komuś uda się ją rozwiązać, lub szukać na własną rękę.

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends