w

Wyciekła pełna lista nadchodzących bohaterów w Apex Legends

Czyżby wyciekła lista planowanych bohaterów Apex Legends?


Nowy wyciek w Apex Legends. Jeden z graczy zajmujących się przeszukiwaniem plików gry twierdzi, że wpadł na coś niesamowitego!

Nowe postacie

Od premiery gry w lutym, firma dodała dwie nowe postacie do gry, by utrzymać świeżość rozgrywki. Odpowiedni w drugim oraz trzecim sezonie. Teraz okazuje się, że jeden z górników twierdzi, że ma prawdziwą listę planowanych postaci. Jest nim That1MiningGuy.

Pokazuje na swoim Twitterze kartę papieru, na której umieszczone są postacie podzielone na trzy kategorie: Produkcja, Desing Alpha i Daleka Przyszłość. Spis obejmuje Crypto, który został wydany na początku sezonu 3. Dodatkowo są tu również Revenant, który pojawił się w plikach gry po Iron Crown oraz Loba, nazywana wcześniej Rosie.

ZOBACZ – W Apexie zobaczymy Zombie i pająki razem z nowym Kings Canyon

Na kartce dodatkowo wspomniane są dwie postacie o nazwie Valk i Rampart we wczesnej fazie modelowania, ale o najwyższym priorytecie. Niżej znajduje się kolejna kategoria wczesne fazy, mamy tam kolejnych dwóch nazwanych bohaterów: Blisk oraz Downfall i dwóch nieznanych.

Pamiętajmy, że jest to tylko wyciek i nie możemy być pewni co do tych informacji. Równie dobrze deweloper może zmienić wszystko lub zawiesić cały projekt.