w

Żelazna Korona – Opis eventu w Apex Legends!

W Apex Legends rozpoczął się właśnie nowy event o nazwie Żelazna Korona!


W Apex Legends rozpoczęło się nowe wydarzenie o nazwie Żelazna Korona. W ramach tego eventu zagracie w tryb Solo, odblokujecie nowe skórki, pogracie w nowym trybie i zdobędziecie o wiele więcej expa!

Żelazna Korona w Apex Legends

  • Tryb ograniczony czasowo – Solo
  • Octane przejmuje miasto
  • Weekend podwójnych PD dla najlepszej 5 i zwycięzców
  • Pakiet kolekcji żelaznej korony oraz sklep żelaznej korony
    • Rzut oka na zestaw pamiątek Bloodhound
  • Wyjątkowe wyzwania wydarzenia z darmowym łupem

Tryb Solo w Apex Legends

Zgadza się, w końcu stawiamy pierwsze kroki z trybem dla pojedynczego gracza. Choć w Apex Legends skupiamy się na współzawodnictwie opartym na walkach trzyosobowych drużyn, to na pewien czas chcemy wam dać możliwość sprawdzenia rozgrywki Solo. Zawsze staramy się zapewnić odpowiedni matchmaking we wszystkich trybach, dlatego za wcześnie na stwierdzenie, czy rozgrywka Solo zostanie z nami na dłużej. Wszystko wyjdzie w praniu. Jak zawsze czekamy na wasze uwagi, więc śmiało – dajcie nam znać, co o tym myślicie.

Octane przejmuje miasto

Octane przejął część Królewskiego Kanionu i dokonał w nim kilku poprawek, które pozwolą mu bardziej rozwinąć pełne adrenaliny skrzydła. Sprawdź ścieżkę z trampolinami oraz krąg ognia, by eliminować wrogie oddziały z klasą. Stale szukamy nowych sposobów na przeniesienie części osobowości legend do mapy, a ta zmiana pozostanie w Królewskim Kanionie nawet po zakończeniu wydarzenia. Jeśli społeczności spodobają się takie urozmaicenia, swoje 5 minut z pewnością otrzymają w przyszłości także inne legendy.

Pakiet kolekcji Żelaznej Korony

Kolekcje wydarzenia w Apex Legends wprowadzają do Królewskiego Kanionu zestawy tematycznej, ograniczonej czasowo zawartości.  Otwieraj pakiety kolekcji żelaznej korony, gdzie masz 50% szans na epicki przedmiot oraz 50% szans na legendarny przedmiot z zestawu obejmującego 24 tematyczne przedmioty. W tych pakietach nie ma przedmiotów zwykłych, rzadkich ani duplikatów.

Stała pula łupów bez duplikatów oznacza, że jeśli odblokujesz 12 epickich przedmiotów i wciąż pozostaną jakieś do odblokowania, to przy otwieraniu kolejnych pakietów kolekcji żelaznej korony masz gwarantowany przedmiot legendarny.

Sklep Żelaznej Korony

Wydarzenie żelaznej korony wprowadza także nową walutę – korony – którą zdobywa się w wyzwaniach oraz z pakietów żelaznej korony. Korony można wydawać w sklepie wydarzenia ograniczonego czasowo, aby odblokować rzadką, epicką i legendarną zawartość, unikatową dla danego wydarzenia.

Jeśli w trakcie wydarzenia uda ci się odblokować wszystkie 24 przedmioty z pakietu żelaznej korony, monety Apex pozwolą ci zdobyć zestaw pamiątek Bloodhound. Zestaw pamiątek Bloodhound wejdzie w skład standardowej puli pakietów Apex po zakończeniu wstępnego wydarzenia żelaznej korony.

Niewydane korony zostaną automatycznie zamienione na metale rzemieślnicze na koniec wydarzenia. Wszystkie pakiety żelaznej korony oraz sklep żelaznej korony są unikatowe dla tego wydarzenia.

Wyzwania wydarzenia z darmowym łupem

Wykonuj zadania podczas wydarzenia żelaznej korony, aby zdobyć dwa pakiety żelaznej korony, wyjątkowe odznaki tego wydarzenia oraz korony.

Weekend podwójnych PD dla najlepszej 5 i zwycięzców

Od 19.00 9 sierpnia do 19.00 12 sierpnia gracze zdobędą podwójne PD za uplasowanie się w najlepszej 5 oraz za zwycięstwa.  Ten bonus dotyczy poziomu konta oraz postępów w ramach przepustki bojowej.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends