w

Gracze Battlefielda 2042 są nieźle zirytowani na skin Świętego Mikołaja. Jest zbyt “Fortnite’owy”

Nowy skin Świętego Mikołaja został ujawniony do Battlefielda 2042 i nie spodobał się graczom. Nie chodzi o brak świątecznego nastroju.


Społeczność Battlefielda 2042 miała uwagi do tego tytułu niemalże od samego dnia premiery. Mimo to ostatnie narzekania graczy nie dotyczą samej rozgrywki, a skina, którego deweloperzy mają zamiar dodać na święta. Mowa o skórce Świętego Mikołaja, który prawdopodobnie przypadkiem został ujawniony przez Electronic Arts. Graczom bardzo nie spodobał się wygląd tej postaci. O co dokładnie chodzi?

Skin Świętego Mikołaja jest zbyt bardzo stworzony w stylu Fortnite’a?

2 listopada do gry trafiła aktualizacja, która przypadkowa ujawniła część kosmetyków, które deweloperzy zamierzają dodać do gry. Wśród nich był skin Świętego Mikołaja, który według licznych komentarzy w mediach społecznościowych i na Reddicie jest stworzony zdecydowanie zbyt bardzo w stylu Fortnite’a. Co w tym złego?

Battlefield przyzwyczaił swoich fanów do szorstkiego i bardziej poważnego tonu całej gry, gdzie taka skórka zupełnie nie pasuje. Część fanów oskarżyło nawet EA Dice o to, że próbują odciągnąć uwagę graczy od niedociągnięć “głupawymi treściami”.

Świąteczna zawartość raczej nie przypadła do gustu graczy, zatem bardzo prawdopodobne, iż ulegnie zmianie. Tak czy inaczej nie jest to najpoważniejszy problem w Battlefieldzie 2042, zatem dobrze, gdyby deweloperzy skoncentrowali się jednak na czymś zupełnie innym.