w

Ten Battle Royale ma czołgi i to pancerne! Dzisiaj startuje Firestorm w Battlefield!

Battlefield podszedł do tematu Battle Royale w swój, unikalny sposób. W grze nie zabraknie nowych mechanik, które w akcji zobaczymy już dzisiaj!


Czołgi to chyba największy koszmar graczy Fortnite, którzy bardzo często przywołują je do tablicy, gdy pojawia się temat „OP” przedmiotów. EA najwyraźniej nie ma problemu z tego typu pojazdami, bo nie tylko pojawią się czołgi, ale będą także opancerzone.

W sumie 17 pojazdów

Battle Royale w Battlefield zaoferuje aż 17 różnych środków transportu, łącznie z helikopterami, traktorami i czołgami.

Dostanie czołgu nie będzie jednak takie proste. Te nie będą tak po prostu stały sobie na mapie. Zamiast tego, twórcy postanowili je schować w specjalnych garażach, do których dostać się można tylko poprzez współpracę. Gracze muszą spędzić kilka dobrych chwil na otwarciu wielkich wrót. W tym czasie nie mogą się ruszać, przez co są bardzo łatwym celem dla przeciwników.

Twórcy zaznaczają, że czołg będzie prawdopodobnie najpotężniejszą „bronią” w Battle Royale. Dlatego też społeczność jest bardzo ciekawa tego, jak zostanie on finalnie zbalansowany.

Tryb przewiduje potyczki w maksymalnie 64 osoby. Oficjalny start zaplanowany jest na dzisiaj. Battle Royale nie będzie jednak darmowe. By w niego pograć, trzeba będzie posiadać podstawową część Battlefield 5.

Myślicie, że zagrzeje miejsce na pierwszym miejscu Twitch?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Battlefield