w

Brawl Stars oficjalnie otrzyma funkcję losowania skórek. Nie jest to jednak priorytetem

Brawl Stars najprawdopodobniej otrzyma nową funkcję związaną ze skinami.


Supercell bardzo często wypowiada się na Twitterze, odpowiadając graczom na różnego rodzaju wiadomości. Tym razem jedno z pytań dotyczyło stricte przedmiotów kosmetycznych, a konkretniej skórek.

Jeden z graczy zapytał, czy Supercell mógłby wprowadzić coś w stylu losowania skinów. System ten występuje w wielu sieciowych produkcjach, które posiadają dużo różnych przedmiotów. Korzysta z tego stosunkowo wiele osób, które lubią być zaskakiwane.

System losowania skinów do gry

Czym byłby taki system? Chodzi tutaj o losowe wybieranie skinów z puli tych już posiadanych, którymi będzie się grać kolejny mecz. Cała idea jest bardzo prosta i raczej mało skomplikowana. Widać też, że Supercell sam nad tym myślał i gdzieś to się już przewijało.

Ten pomysł faktycznie bardzo podoba się deweloperom, ale nie jest na liście priorytetów i raczej trudno się temu dziwić. Jest to już więc praktycznie pewne, że opcja się pojawi, ale zupełnie nie wiadomo kiedy. W przeszłości Frank często na różne pytania odpowiadał w ten sposób, by kilka miesięcy później dana funkcja rzeczywiście została wprowadzona do gry.