w

Brawl Stars otrzyma w końcu jedną z najważniejszych funkcji, związanych z połączeniem WiFi

Kilkanaście dni temu kwestie związane z łącznością internetową w Brawl Stars na tyle zirytowały graczy, że Supercell postanowił zareagować.


Brawl Stars okazjonalnie miało problemy z serwerami, natomiast gracze nie mieli większej możliwości zweryfikowania tego. Wszystko przez fakt, że gra w żaden sposób nie informowała, jak wygląda stan połączenia i jakiej jest jakości.

Jest to podstawowa funkcja, która znajduje się w wielu grach mobilnych i od której wręcz zaczyna się projektowanie całego interfejsu. Teraz coś takiego zostanie dodane także do Brawl Stars w bardziej przystępnej formie, niż to było do tej pory. Wszyscy doskonale znają ikonę tego komunikatu:

Wskaźnik jakości połączenia internetowego w Brawl Stars

Osoby przeszukujące pliki natrafiły na informacje o tym, że prawdopodobnie Supercell będzie chciał dodać coś takiego już w następnej aktualizacji. Nie jest to potwierdzone, natomiast odkryto zaprojektowany i gotowy wygląd.

Wskaźnik ten ma zmieniać kolory w zależności od jakości połączenia. Dzięki temu bezpośrednio podczas rozgrywki będzie jasne, czy gracz ma problemy z łącznością, czy wszystko jest w porządku. Czerwony, wielki symbol połączenia prawdopodobnie zniknie na dobre.