w

Brawl Stars zmieni ekran odblokowywania postaci. Ten ma być obecnie zbyt pusty

Można się spodziewać, że w Brawl Stars zajdzie niedługo pewna zmiana. Ma ona polepszyć w jakiś sposób doświadczenia płynące z BS’a.


Supercell co jakiś czas zmienia UI, czyli interfejs Brawl Stars. To zabieg znany chociażby graczom Fortnite. Tam w pewnym momencie interfejs zmieniał się praktycznie co dwa tygodnie. W Brawl Stars nie ma aż tak dużych i częstych zmian.

Natomiast Frank, odpowiadając na jedno z pytań, wskazał wyraźnie, że za jakiś czas można się spodziewać zmiany ekranu odblokowywania postaci.

Mała zmiana w Brawl Stars

Jeden z użytkowników Twittera spytał Supercella o to, czy istnieje szansa na zmianę planszy pokazującej się przy odblokowaniu postaci. Ta obecnie jest po prostu bardzo pusta i wygląda wręcz tak, jakby coś faktycznie miało tam być, ale deweloperzy nie mieli zbytnio pomysłu.

Pogląd skina i wielki napis z jego nazwą na dużym, niebieskim prostokącie. Wygląda to średnio, żeby nie powiedzieć, że słabo.

Nigdy jednak nie miało to wpływu na rozgrywkę i mało komu przeszkadzało. To jeden z tych elementów, który może, ale nie musi być zmieniony. Mimo małej “ważności”, na to konkretne pytanie pojawiła się całkiem ciekawa odpowiedź:

Z wiadomości wynika, że studio chętnie zajęłoby się tą kwestią, ale nie ma ona jakiegoś wielkiego priorytetu. Można więc się spodziewać, że zostanie to zmienione w ciągu kilku następnych miesięcy.