w

Supercell szykuje coś dużego dla graczy Brawl Stars. Tajemnicza wiadomość od twórców

Supercell zaczyna w pewien sposób przypominać Epic Games. Też zapowiada coś dużego i zupełnie nie wiadomo, o co chodzi.


Raczej każdy kojarzy, że Epic Games stworzyło Fortnite. Rok temu gracze spytali deweloperów o to, czym jest dla nich Fortnite. Studio odpowiedziało wówczas, by zadać to samo pytanie za rok. Teraz coś podobnego dzieje się z Supercellem.

Jeden z graczy zapytał Franka o to, jak ocenia w tym momencie Brawl Stars na obecny rok. Odpowiedź dała graczom do myślenia.

Supercell coś zapowiada?

W zeszłym roku twórcy Brawl Stars oceniali swoje plany jako 11/10 i rzeczywiście można uznać, że wszystko się udało. Końcówka roku była słabsza, ale tak samo wyglądało to praktycznie we wszystkich grach sieciowych, bazujących na aktualizacjach. To właśnie w 2020 roku padły rekordy, jeżeli chodzi o zainteresowanie BSem w trendach Google.

W tym roku Frank podtrzymuje swoją ocenę. Można się więc spodziewać, że ilość nowości i zmian nie będzie mniejsza, niż w 2020 roku.

Jest to o tyle ważne, że w sieci pojawiło się wiele plotek odnośnie powolnego odstawiania Brawl Stars na boczny tor. Plotki mówią, że szykowany jest następca BSa, którego testy mają się rozpocząć gdzieś na przełomie 2021/2022. Ile w tym prawdy? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Na pewno obecną produkcję czeka przynajmniej rok całkowitego wsparcia w postaci nowych zadymiarzy, środowisk, funkcji etc.