w

Czy da się zdobyć nowy Brawl Pass w Brawl Stars za darmo? Jak to zrobić?

Już za kilka dni do Brawl Stars zostanie dodany nowy Brawl Pass.


6 lipca gracze będą mogli kupić nowy Brawl Pass, czyli przepustkę sezonową, dającą nowe przedmioty kosmetyczne i różne bonusy za wbijanie kolejnych poziomów.

Jak zawsze przy okazji wychodzenia nowości do Brawl Stars powstaje pytanie, czy są jakieś sposoby na otrzymanie karnetu za darmo? Okazuje się, że w pewnych sytuacjach tak.

Brawl Pass za darmo?

Nieuczciwi twórcy żerując na naiwności młodszych osób tworzą specjalne strony, lub poradniki do tego, w jaki sposób odblokować Brawl Pass za darmo. Niestety, żaden sposób z generatorami, czy magicznymi kodami wpisywanymi przy graniu w Brawl Stars nie działa.

“GetPremiumBP” zdecydowanie nie działa. Podobnie, jak szereg innych kodów. Bardzo często na Youtube organizowane są różne konkursy na Brawl Pass, natomiast tutaj ponownie można się naciąć na nieuczciwych Youtuberów. Większość z takich konkursów nie jest rozwiązywanych, choć powoli się to zmienia. W Polsce rośnie ilość partnerów Supercell’a, którzy są gwarantem uczciwości.

I właśnie to jest sposób na to, by faktycznie móc otrzymywać coś za darmo – trzeba być partnerem Supercell’a. Jak to zrobić? W zależności od różnych progów, otrzymuje się konkretne bonusy.

Pierwszy próg wymaga posiadania 5 tysięcy obserwujących. Może to być na Youtube, na Facebooku, czy na Twitterze. Wtedy można liczyć na bonusową zawartość od twórców Brawl Stars.

Jeżeli więc posiadacie swoich fanów i tworzycie rzeczy związane z Brawl Stars, warto się zgłosić do programu partnerskiego. W innym wypadku pozostają wątpliwe konkursy, bądź po prostu kupno karnetu.