w

Darmowy skin do Brawl Stars za nowe solo wyzwanie. Co ujawniają przecieki?

Według najnowszych przecieków do Brawl Stars nadchodzi nowe wyzwanie, w ramach którego będzie można odblokować darmowego skina. Co o tym wiadomo?


W sieci pojawił się nowy przeciek ujawniający nie tylko nadchodzące wyzwanie, ale również darmową nagrodę za wykonanie go. Jest to o tyle ciekawe, że według plików gracze mogliby w ten sposób zdobyć darmowego skina.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Wszystko w tej sprawie może się jeszcze zmienić.

Nowe wyzwanie z darmowym skinem?

O wyzwaniu dał znać na swoim profilu użytkownik Twittera “CLB_stars”, który zamieścił takiego oto screenshota:

Widać na nim ewidentnie “Solo Challenge”, które ma być aktywowane w przyszłości. Niestety, nie podano jeszcze żadnych konkretnych dat. Leakerom udało się natomiast ustalić, na czym ma polegać to wyzwanie.

Jak czytamy, należy wygrać w sumie 15 meczów ze znajomymi lub korzystając z opcji wyszukiwania zespołu – może to być placeholder w momencie, gdy wyzwanie solo nie ma sensu, jeżeli wykonuje się je ze znajomymi.

Na ukończenie wyzwania będzie 48 godzin. Na ten moment zupełnie nie wiadomo kiedy ani dla jakiej postaci pojawi się skórka.