w

Twórcy Brawl Stars wspominają o Netflixie. Serial wcale nie taki niemożliwy?

Kilka dni temu pisaliśmy o serialu animowanym z Brawl Stars. Okazuje się, że coś faktycznie może być na rzeczy.


Poprzednie informacje na ten temat były strzępkami nawet nie przecieków, a teorii i domysłów. Supercell niby coś wspominał, ale nie było to nic konkretnego. Tymczasem kilka dni temu pojawiła się informacja o filmie z DOTA 2.

Co ciekawe, na tę wiadomość odpowiedziały dwa konta powiązane z Supercellem. Jednym było oficjalne konto Brawl Stars, drugim Frank we własnej osobie. Co nowego wiadomo?

Serial z Brawl Stars?

Brzmi, jak żart i faktycznie, trudno to traktować poważnie. Gracze jednak widzą w tym wszystkim nie tyle zapowiedzi, co badanie gruntu i reakcji społeczności. A ta jest naprawdę dobra, gracze są bardziej podekscytowani, niż zniechęceni.

A wszystko to rozpoczęła ta dyskusja z 17 lutego:

Oficjalne konto BS pyta, czy może być następne. Frank dodaje, że można by było wtedy dodawać Brawl Talki na Netflixa. Oczywiście ta druga odpowiedź to już praktycznie na pewno żart – chociaż kto wie, Youtube ostatnio traci bardzo mocno, jeżeli chodzi o wyświetlenia i opinię. Może to właśnie czas na taki przełom?

W najbliższej przyszłości raczej nie ma co liczyć na serial, to bardziej wspominane badanie gruntu. Tworzenie serialu czy nawet sezonu z animacjami spokojnie zajęłoby kilka dobrych lat.