w

Dlaczego Piper z Brawl Stars może otrzymać skina z brodą? Jak może wyglądać

Wygląda na to, że żart deweloperów pracujących nad Brawl Stars może doczekać się realizacji.


Osoby pracujące w Supercellu często sobie żartują tak samo z Brawl Stars, jak i samych siebie. Idealnie widać to praktycznie w każdym Brawl Talku, gdzie menedżerowie społeczności dogryzają sobie wzajemnie.

Teraz na Twitterze z niewinnego wpisu zrobiła się naprawdę gruba sprawa, a wystarczyło jedynie, by Frank wspomniał o pewnym skinie…

Piper z brodą w Brawl Stars

Cała ta sprawa rozpoczęła się pod jednym z wpisów Brawl Stars na Twitterze. Dani, Community Manager spytał Franka, czy jedna z map może zostać nazwana jego imieniem. Na co Frank zaskoczył chyba wszystkich, pisząc, że jest w stanie wprowadzić skórkę Piper z brodą.

Nikomu nie trzeba chyba mówić, że Dani jest znany między innymi ze swojej brody. Żart? Nie do końca, społeczność szybko podchwyciła pomysł i powstało mnóstwo różnych konceptów, jak taka skórka faktycznie mogłaby wyglądać.

Czy zostanie to wprowadzone? Trudno powiedzieć. Póki co to tylko mała i niepewna zapowiedź, aczkolwiek znając poczucie humoru deweloperów, wprowadzenie skórki byłoby całkiem możliwe.