w

Dlaczego Squeak w Brawl Stars ma być OP? Umiejętności, data wydania i więcej o nowym Zadymiarzu

Do Brawl Stars zawitała nowa aktualizacja, wprowadzająca między innymi Belle. To jednak nie ona okazała się najciekawszym nadchodzącym dodatkiem.


Supercell zapowiedział niedawno trzy nowe gry, a oprócz tego do Brawl Stars wprowadzono także nową aktualizację, prezentując dwóch Zadymiarzy. Widać, że studio naprawdę przyspieszyło. Co jednak ciekawe, żadna nowość nie wzbudziła takich emocji, jak Squeak.

Kim jest Squeak? To nowy zadymiarz, który do Brawl Stars zostanie dodany dopiero w maju. Mimo tego już na Youtube można obejrzeć wiele zagranicznych materiałów, że będzie po prostu OP. Dlaczego?

Squeak w Brawl Stars

Bohater ma naprawdę wysokie obrażenia i mechaniki, które sprawiają, że pociski przyczepiają się do przeciwników. Umiejętności na swoim filmie pokazał między innymi Panda Gaming:

Superatak jest na tyle ciekawy, że można nim wycelować w jedną osobę. Jeżeli wszystkie ładunki się przykleją, to praktycznie pewne, że przeciwnik tego nie przeżyje. Jak widać na filmach chociażby “KairosTime Gaming” można w ten sposób zadać 8400DMG.

Czy to dużo? Nawet bardzo. Na tyle, że w tym momencie postać jest uznawana po prostu za zbyt mocną, nawet na etapie testów. W zasadzie wszystko, co jest związane z tym Zadymiarzem, jest po prostu bardzo mocne. Tak samo jego mechaniki, gadżet, czy obrażenia. W zasadzie nie ma żadnej słabej strony oprócz mobilności.

Teraz nasuwa się pytanie, czy Supercell go osłabi jeszcze przed premierą, czy wyjdzie w takiej formie na serwery live. Wydaje się, że druga wersja jest stosunkowo mało prawdopodobna. Praktycznie każdy film z Brawl Stars i Squeakiem określa go jako OP.

Zadymiarz w grze znajdzie się dopiero w maju. Dokładna data nie jest jeszcze znana.