w

Jaką darmową nagrodę dostaną gracze Brawl Stars na rocznicę wydania gry w Chinach?

W plikach Brawl Stars pojawiło się wyzwanie na nadchodzącą rocznicę.


Obecnie wszyscy gracze świętują pojawienie się nowego karnetu, natomiast w plikach znalazło się już kilka ciekawych informacji odnośnie nawet nie aktualizacji, a kolejnych miesięcy. Leakerzy informują między innymi, jaka nagroda pojawi się na rocznicę wydania BS’a w Chinach.

Przypomnijmy, że gracze z okazji wydania gry w nowym regionie otrzymali skórkę Red Dragon Jessie. Nadzieje były więc ogromne, większość liczyła po prostu na darmowego skina.

Co będzie nagrodą.

Niedługo minie dokładnie rok od wydania Brawl Stars w Chinach. Dokładna data rocznicy to 9 czerwca 2021, czyli za około dwa miesiące. Jak donosi profil “CLB_stars” na Twitterze, Supercell jest już przygotowany na świętowanie tego dnia.

Na początku czerwca w grze powinno się pojawić nowe wzywanie. Póki co nie wiadomo, co trzeba będzie dokładnie zrobić, ale nagrodę udało się już ujawnić. Będzie to nic innego, jak… Mega Box.

Nie jest to nic niesamowitego i gracze nie kryją rozczarowania, szczególnie że większość liczyła ponownie na jakąś skórkę czy może coś specjalnego w typowo chińskich klimatach.

@DzikStar

Można się spodziewać, że wyzwanie będzie naprawdę łatwe, skoro nagroda nie jest szczególnie porywająca.