w

Jeden z głównych trybów w Brawl Stars przejdzie rework. Gracze mają dość losowości

Supercell po cichu poprzez konto Franka zapowiedział rework jednego z trybów gry.


Supercell stosunkowo często przepowiada jakieś nowości nie tyle poprzez swoje oficjalne konta, ile przykładowo za pośrednictwem osób pracujących w Supercellu. Dokładnie tak samo jest i tym razem.

Frank, “Game Lead” Brawl Stars, odpowiedział na skargi graczy odnośnie trybu Gem Grab. Jak czytamy, pojawianie się klejnotów jest zbyt losowe, w efekcie czego drużyna mająca przewagę czasem nie jest w stanie jej wykorzystać.

Rework Game Grab w Brawl Stars

Jeden z profesjonalnych graczy podjął na Twitterze temat zbyt dużej losowości, jeżeli chodzi o pojawianie się klejnotów w trybie Gem Grab. Jak czytamy:

“Nie wiem, czy inni profesjonalni gracze czują tak samo, ale nienawidzę losowości odradzania się klejnotów. W szczególności na mapach pokroju Minecart, gdzie drużyna podniesie je bez względu na to, kto ma kontrolę. Mam nadzieję, że niedługo miejsca odrodzeń zostaną naprawione”

Na tę wiadomość dość niespodziewanie odpowiedział sam Frank, pośrednio zapowiadając, że Supercell już nad tym pracuje.

“Kto wie, może wróżka zębatka już nad tym pracuje”

Kompletnie nie wiadomo, jak ten tryb zostanie zmieniony i kiedy dokładnie. Póki co można tylko wnioskować z tego tyle, że Supercell pracuje nad naprawieniem Gem Grab’a poprzez ograniczenie losowości w pojawianiu się klejnotów.