w

Jeden ze Star Powerów w Brawl Stars oficjalnie zostanie zreworkowany. Co wiadomo?

Jedna z najważniejszych osób pracujących nad Brawl Stars potwierdziła, że studio bada możliwości przeprowadzenia reworku na jednym ze Star Powerów.


Niektóre elementy Brawl Stars zaczynają się starzeć. Okazuje się, że oprócz wyglądu postaci czy konkretnych elementów UI, Supercell zabrał się także za Star Powery. Oficjalnie potwierdzono, że już od jakiegoś czasu trwające prace nad Bea.

Chodzi tutaj konkretnie o jej drugi Star Power o nazwie “Honey Coat” dający krótką tarczę na 1 punkcie zdrowia. Frank potwierdził, że ten element gry zostanie zmieniony.

Rework Star Powera Bea

Powodem reworku jest fakt, że granie przeciwko takiej Bea nie sprawia żadnej przyjemności. Frank porównuje to z sytuacją dodatkowego życia dla 8-Bitowca. Przypomnijmy, że rework oznacza kompletne przebudowanie umiejętności.

Na ten moment zupełnie nie wiadomo, kiedy rework miałby zostać przeprowadzony. Nie jest to jednak coś, nad czym prace rozpoczęto kilka dni temu. Nie należy się więc spodziewać, że zostanie to wprowadzone już w następnej aktualizacji.

Jakie zmiany będzie posiadała Bea? Na ten moment pozostaje to tajemnicą Supercella. Studio nie ujawniło, jak bardzo zmieni się wspominany Star Power.