w

Ogromna wpadka Brawl Stars. Gracze niesłusznie dostali masowe bany za ten błąd

W Brawl Stars posypały się masowe bany. Dzisiaj wiemy, że blokady nałożone przez automatyczny system wynikały z pewnego problemu.


Brawl Stars, podobnie jak inne produkcje sieciowe, również korzysta z automatycznych systemów wykrywania czy to specjalnego przegrywania, czy też wychodzenia z gry. Oznacza to tyle, że powtarzające się naruszenia mogą i najczęściej prowadzą do zawieszeń konta.

Problem pojawia się w momencie, gdy wychodzenie z meczów jest spowodowane błędem, na który gracze nie mają wpływu. Dokładnie tak stało się tym razem, a Supercell już odpowiedział, co będzie dalej.

Niesłuszne bany w Brawl Stars

Wszystko wynikało z crashów w Power League, które według Supercella były spowodowane gadżetami. W tym momencie trwa naprawa tych błędów. Ważną wiadomością jest fakt, że wszystkie zbanowane osoby zostaną odbanowane.

Sama liga otrzymuje zmiany praktycznie cały czas. Co kilka godzin coś tam jest zmieniane, czy to zdobywanie kolejnych rang, czy właśnie kwestie związane stricte z bugami wywołującymi zamykanie się gry.

Co zrobić, jeżeli zostaliście zbanowani? Najlepiej zwyczajnie poczekać, można też oczywiście napisać do działu wsparcia, ale zapewne wszystkie blokady nałożone przez system wykrywania specjalnego wychodzenia z gry zostaną cofnięte automatycznie.