w

Pierwsza duża zmiana na streamie Wkbrl z Brawl Stars może podpowiadać, czego się spodziewać

Od kilkunastu godzin w społeczności Brawl Stars przewija się tak naprawdę jeden temat, nawiązujący do trwającego streama Wkbrl.


Większość graczy zupełnie już o tym zapomniała, natomiast tajemnicza transmisja Wkbrl nadal trwa i wciąż ktoś bacznie ją obserwuje. Przypomnijmy na szybko, że w kwietniu 2020 na Youtube pojawił się stream nawiązujący do Brawl Stars.

Pojawiały się tam różnego rodzaju podpowiedzi odnośnie BS’a, było trochę easter eggów, które nabierały sensu dopiero po kilku miesiącach. To element, o którym warto pamiętać, ale który nie zmienia jakoś szczególnie świata Brawl Stars.

Nowe, wodne dźwięki

Od jakiegoś czasu mówi się o wodnym Zadymiarzu, a nawet o wodnym parku rozrywki lub części Starr Parku, która ma być poświęcona przede wszystkim wodzie. To wszystko to jedynie teorie, które w żaden sposób nie były nigdy potwierdzone.

Teraz to się zmienia. Faktycznie do Brawl Stars może wkrótce wejść coś, co będzie mieć jakiś związek z wodą. Wskazuje na to dźwięk kropel, jaki pojawił się na transmisji.

To wiadomość, którą już wszyscy znają, ale z dodanym efektem wody. Co to jednak oznacza? Możliwości jest mnóstwo:

  • Nowy, wodny zadymiarz,
  • Nowe, wodne środowisko,
  • Nowa aktualizacja z wodnymi klimatami,
  • I masa innych konceptów, które mają mniej lub więcej sensu.

Wkbrl od zawsze spełniał rolę czegoś, co jedynie nadaje kierunek spekulacjom, a nie ujawnia nowości. Tak też jest w tym przypadku.