w

Powstanie serial animowany z Brawl Stars? “Kto wie, co przyniesie przyszłość”

Supercell bardzo często tworzy różnego rodzaju animacje. Są one jednak dość krótkie. A co gdyby….


Każda gra sieciowa, taka jak Fortnite, czy właśnie Brawl Stars tworzy swoje krótkie filmy promocyjne, nawiązujące często do dodawanych nowości. Niektórzy idą o krok dalej i zamiast krótkich animacji, produkują kilkuminutowe filmy opowiadające fabułę związaną z danymi postaciami.

Dokładnie tak robi, a raczej robił Blizzard przy okazji tworzenia Overwatcha. Filmy z tego uniwersum są niesamowicie popularne i nic dziwnego, że i gracze Brawl Stars zapragnęli czegoś tego pokroju.

Serial, czy filmy animowane z Brawl Stars

Społeczność związana z Brawl Stars już od dawna podsuwała Supercellowi propozycje stworzenia całego serialu aminowane nawiązującego właśnie do fabuły konkretnych postaci. Z jakiegoś powodu dopiero teraz pojawiła się odpowiedź.

Tej udzielił Frank pisząc “Kto wie, co przyniesie przyszłość”. Teoretycznie nie oznacza to niczego konkretnego.

Natomiast na różnych serwerach Discord zaczęły się poważne teorie, łączące ze sobą kilka wcześniejszych wiadomości deweloperów. Ci wykazywali dużą ekscytację 2021 rokiem.

Oczywiście to już spora nadintepretacja i trudno łączyć tak losowe wiadomości. Zdaniem społeczności podejrzane jednak, że Frank odpowiedział właśnie teraz. W przeszłości milczano w tym temacie i nie dawano żadnych sygnałów odnośnie dłuższych animacji, czy całego serialu.