w

Supercell dementuje plotki o 6 sezonie Brawl Stars odnośnie motywu z cmentarzem Mortisa

W ostatnich dniach wiele mówiło się, że 6 sezon będzie dotyczył Mortisa. Co na to Supercell?


Ostatnia aktywność Supercella sprawiła, że coraz więcej osób zaczęło wskazywać Mortisa jako tego, który ma być tematem przewodnim 6 sezonu Brawl Stars. I choć nie jest to wcale takie niemożliwe, to Frank odpowiedział na swoim Twitterze na jedno pytanie, które zbiło społeczność z tropu.

Wszystkie plotki zaczęły się tak naprawdę od fałszywych przecieków. Aż tu nagle, 21 godzin temu, oficjalny profil udostępnił tę grafikę – czyli Mortisa na górze będącego jednocześnie nawiązaniem do do obrazu Friedricha – Wędrowiec nad morzem mgły.

Co na to Supercell?

Mortis faktycznie może być główną postacią 6 sezonu, ale zdecydowanie nie będzie chodzić o klimaty typowo cmentarne. Grafikę udostępniono bowiem po tym, jak Supercell potwierdził, że motywem przewodnim nie będzie cmentarz Mortisa.

To jednak nie oznacza, że Mortis nie będzie główną postacią sezonu. Supercell ostatnio dodaje z nim zaskakująco dużo rzeczy, a wszystko graczom składa się w jedną, logiczną całość. Być może chodzi tutaj właśnie o górę, a nie o cmentarz?

Na rozwiązanie tej zagadki będzie trzeba trochę poczekać, natomiast póki co wszystko bazuje na niezbyt pewnych przeciekach i głównie teoriach związanych z tym, co dodaje aktualnie Supercell.