w

Supercell odpowiada na propozycję współpracy Brawl Stars i LEGO. Czy jest szansa?

Temat Brawl Stars i LEGO przewija się od kilku dobrych lat. Tymczasem w tej sprawie pojawiła się jedna, póki co drobna odpowiedź Supercella.


LEGO współpracuje już otwarcie z kilkoma większymi i mniejszymi grami. Większość fanów Blizzarda mogłaby tutaj przywołać chociażby Overwatcha. W sklepach (również w Polsce) są obecne całe zestawy postaci, czy okazji znanych z gry.

Co więcej, również w samym Overwatch są przedmioty kosmetyczne nawiązujące do tej współpracy. Doskonałym przykładem jest tutaj Bastion.

Coś takiego w Brawl Stars?

Jeden z użytkowników Twittera zapytał Supercella o to, co sądzi o potencjalnej współpracy Brawl Stars z LEGO, konkretnie z serią Ninjago. Jak czytamy, do BS’a miałaby zostać dodana jedna z postaci właśnie tego uniwersum.

Co ciekawe, na to pytanie pojawiła się bardzo konkretna odpowiedź. Frank wytłumaczył, że takie akcje wymagają całych lat przygotowań. Oprócz tego sam nie jest pewny, czy wybrałby właśnie Ninjago, jeżeli faktycznie miałoby dojść do takiej współpracy.

Czy to cokolwiek oznacza? Raczej nie, natomiast na pewno Supercell zobaczył propozycję i zapewne ją w jakiś sposób przemyśli.

Od lat gracze proszą o coś takiego, więc może kiedyś faktycznie społeczność się doczeka tak samo przedmiotów kosmetycznych w grze, jak i zestawów na sklepowych półkach.