w

Supercell ujawnia najczęściej banowane postacie z Brawl Stars w Power League

Supercell podzielił się wczesnymi danymi odnośnie Power League.


Power League wystartowało z kilkoma poważnymi problemami, które powodowały nawet błędnie nakładane bany. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal to bardzo dobry tryb, który po kilku zmianach i udoskonaleniach może na dobre zakorzenić się w społeczności.

Żeby trochę ułatwić graczom zadanie, Supercell pokazał konkretną listę najczęściej banowanych postaci w tym trybie. Niestety nie pokazano procentów, więc nie wiadomo, jaka jest różnica pomiędzy pierwszym a dziesiątym miejscem.

Kto jest najczęściej banowany?

Jak pisze Frank, czyli jeden z deweloperów Brawl Stars, na pierwszym miejscu na wysokim ELO jest Tick, potem Amber i Byron. Granie nimi ma być obecnie naprawdę trudne, gdyż są wykluczani z dużej części gier.

TOP 10 zamykają Bo, Rosa i Edgar. Na ten moment strony trzecie zbierające dane jeszcze nie zapewniły kompletnych statystyk, więc te są na ten moment jedynymi wiarygodnymi.

Pytanie, czy częstotliwość banowania będzie miała jakiś wpływ na wprowadzanie zmian balansu – dokładnie tak dzieje się przykładowo w League of Legends. Jeżeli jakaś postać w rozgrywkach rankingowych jest nadmiernie banowana, to praktycznie pewne jest, że otrzyma nerfa.