w

Supercell znowu to zrobił. Co oznacza zaznaczona data na grafice Brawl Stars z okazji Dnia Mamy?

Supercell uwielbia przemycać tego typu rzeczy, więc nikt się nie zdziwił, że znowu to zrobiono.


Wczoraj mieliśmy Dzień Mamy. Spokojnie, w Polsce jest on obchodzony pod koniec miesiąca, natomiast w USA dokładnie 9 maja. Po wczorajszej zapowiedzi w Fortnite wiemy, że kilka osób mocno spanikowało, więc spokojnie – niczego nie przegapiliście.

No, może poza zaznaczoną datą na nowej grafice, która znalazła się w mediach społecznościowych Brawl Stars. Większość od razu skojarzy, co może ona oznaczać, inni właśnie się dowiedzą.

Co zaznacza Supercell?

Grafika standardowo ma wiele elementów, natomiast wzrok graczy powinien skupić się na kalendarzu widocznym w tle.

Choć średnio to widać, to po przybliżeniu okazuje się, że jest tam zaznaczony 21 maja. Oczywiście jest to data wydania Squeaka, nowego Zadymiarza. Ten może się pojawić w Polsce z pewnym opóźnieniem przez strefy czasowe, natomiast warto być czujnym zarówno 21, jak i 22 maja.

Oczywiście społeczność Brawl Stars czasami lubi nadinterpretować takie małe podpowiedzi, więc nie brakuje głosów, że to data kolejnego Brawl Talka – przypomnijmy jednak, że ten ma wyjść w czerwcu.

Tutaj ktoś sugeruje, że ogłoszony zostanie “ognisty/wodny” zadymiarz, choć to tylko domysły, które na ten moment nie mają poparcia. Faktycznie jednak Supercell ostatnio bardzo polubił motyw ognia. Logo Star Parku to prawdopodobnie mały easter egg.