w

Wszystkie sekrety, jakie kryje nowa zapowiedź z Brawl Stars nawiązująca do Cyberpunka 2077

Cały growy świat na chwilę się zatrzymał, by sprawdzić, czym jest Cyberpunk 2077. Supercell również odłożył pracę na bok.


O Cyberpunku 2077 powiedziano już chyba wszystko, co można było powiedzieć. Przed CDPR teraz trudne zadanie załatania wszystkich błędów i zgodnie z zapowiedziami, już dzisiaj do gry trafiła nowa aktualizacja, oznaczona numerem 1.04.

Co ciekawe, nastroje Cyberpunka udzieliły się także Supercellowi, dokładnie oddziałowi pracującemu nad Brawl Stars, popularną produkcją mobilną.

Co kryje nowa zapowiedź z Brawl Stars?

Na oficjalnym koncie Twitter należącym do Supercella udostępniono taką oto grafikę:

I choć teoretycznie nie zawiera niczego ciekawego, to jednak jest na niej kilka interesujących easter eggów. Znajduje się tutaj między innymi napis “When is Brawl Talk”, co według społeczności wskazuje, że już niedługo pojawi się nowy “odcinek” z nowościami.

Jest tutaj także zmienione logo Brawl Stars, które zdaniem społeczności może oznaczać zmianę ogólnego logotypu w przyszłości.

W rogu widoczny jest pojedynek Rosy i Surge. To z kolei może zwiastować jakiś specjalny tryb 1vs1.

Na pewno warto odnotować także datę 19.04, która ma oznaczać “Brawlidays”. Przypomnijmy, że ta data w ciągu ostatnich miesięcy pojawiała się kilkukrotnie, czy to na grafikach Supercella, czy też na streamach WKBRL.

Reszta nawiązań pokroju loga Cyberpunka 2077, czy puszek Max nie wydaje się jakaś niesamowicie ważna. Przynajmniej na ten moment.