w

Czy CSGO otrzyma wersję beta, jeśli zostanie przeniesiony na Source 2? Co wiadomo?

Bardzo prawdopodobne, że CSGO przejdzie ogromną metamorfozę na swoje dziesięciolecie.


Przeniesienie CSGO na Source 2 z każdym dniem staje się coraz bardziej prawdopodobne. Co prawda, póki co wskazuje na to dosłownie kilka linijek kodu, lecz społeczność jest naprawdę dobrej myśli. Wielu graczy zadaje sobie teraz pytanie, na ile transfer CS-a na nowy silnik, będzie podobny do transferu Doty 2. Mowa tutaj między innymi o wersji beta.

Czy CSGO przejdzie na wersję beta po przeniesieniu na Source 2?

W przypadku Doty 2, deweloperzy przeprowadzili otwarte testy beta, które rozpoczęły się 17 czerwca 2015 roku. W ciągu czterech miesięcy Valve korzystało z opinii swojej społeczności i na jej podstawie udoskonalało grę. Bardzo możliwe, że w CS-ie również wystąpi kilka problemów, zatem gracze będą musieli pomóc w ich odnalezieniu.

Jeśli testy beta zostaną rzeczywiście uruchomione, to gracze będą mieli opcję zagrania w nią za darmo. Będzie to po prostu alternatywna opcja uruchamiania Counter-Strike’a: Global Offensive przez Steama.

Deweloperzy Valve raczej nie wydadzą Source 2 w środku sezonu rywalizacji, a zrobią to dopiero w okresie wakacji po Majorze w Antwerp. W związku z tym tej aktualizacji można spodziewać się w czerwcu lub lipcu.