w

Gracze CSGO losują jedną naklejkę, a dostają zupełnie inną. Co tu się stało?

Kapsuła RMR jednego z członków społeczności CS:GO ewidentnie była zbugowana.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive prawdopodobnie postanowił skorzystać z przeceny zaoferowanej przez Valve i otworzyć sobie kapsułę RMR.

Otwierając ją, wszystko wyglądało standardowo i w jak najlepszym porządku, lecz gdy losowanie się kończyło, w ostatniej chwili wylosowany przez gracza przedmiot został… podmieniony. Co tam się wydarzyło?

Valve chciało mu podarować lepszą naklejkę?

Jak widać na poniższym filmie – w momencie, gdy gracz powinien wylosować już naklejkę Evil Geniuses, ta nagle zamieniła się w naklejkę Ninjas in Pyjamas. Dodatkowo przedmiot ten był zafoliowany, co tylko zwiększa wartość przedmiotu.

Trudno powiedzieć co to za błąd, jednak wygląda na to, że deweloperzy zwyczajnie stwierdzieli, że gracz zasługuje na coś lepszego.

Wszelkie błędy w Counter-Strike’u: Global Offensive w ostatnich dniach są spowodowane przez pewne obciążenia, z którymi borykają się deweloperzy. Obecnie rynek steam dla graczy CS:GO został wyłączony, a gracze jedyne co robią, to tworzą z tego powodu memy. Więcej na ten temat można przeczytać w tym artykule.