w

Najprostszy smoke w CSGO, który pozwoli na zdobycie „darmowych” fragów. Używają go progracze

To zdecydowanie jeden z najprostszych smoke’ów w CS:GO. Wystarczy go po prostu poznać, nie trzeba się go uczyć.


W Counter-Strike’u: Global Offensive istnieje masa popularnych zagrań, które działają i kojarzy je każdy bardziej doświadczony gracz. Są jednak granaty, które nie są już tak znane, a jednocześnie nie trzeba się ich uczyć, co wynika z ich prostoty.

Świetnym przykładem jest tutaj smoke, który Natus Vincere użyło przeciwko drużynie MIBR. Pozwala na zdobycie kilku „darmowych” fragów podczas meczu, zatem warto go poznać.

Jak działa granat Na`Vi i kiedy można z niego skorzystać?

Na poniższym klipie można zobaczyć, jak działa granat i w jaki sposób można z niego skorzystać. Podczas ataku na B antyterroryści bardzo często ustawiają się na krótkiej, jednocześnie oczekując przeciwników, wyskakujących z apartów.

Teraz można bardzo łatwo pozbyć się takiego gracza i sprawić, że już nie będzie stanowił problemu, a przy tym zdobyć kilka bardzo łatwych fragów w przeciągu meczu.

Sam smoke poniekąd łamie zasady gry, ponieważ jest rzucony za ścianą i bez problemu przez nią przenika. Nie jest to w żaden sposób realistyczne i deweloperzy powinni zainteresować się tego typu zjawiskiem. Dopóki jednak nic z tym nie zrobią – warto z tego korzystać.