w

Narzędzie do trenowania aima do CSGO i Valoranta za darmo. Dodatkowo można wygrać RTX 3080 Ti i więcej

Kovaak to zdecydowanie jedno z najlepszych narzędzi do trenowania aima. Przydaje się graczom CSGO i Valoranta.


Gracze Counter-Strike’a: Global Offensive oraz Valoranta mają możliwość trenowania swojego aima w grze i wydawałoby się, że raczej nie potrzebują do tego osobnego narzędzia. W rzeczywistości jednak takie programy jak Kovaak są bardzo przydatne ze względu na większą ilość funkcji. Korzystając z niego, gracze mogą rozwijać się szybciej i na więcej sposobów.

Kovaak jest teraz za darmo, a dodatkowo można zdobyć kartę graficzną RTX 3080 Ti

Narzędzie do trenowania aima wyszło ostatnio z okresu beta-testów wersji 2.0. Twórcy tego programu zdecydowali się to uczcić, w związku z czym Kovaak można pobrać bezpłatnie i korzystać z niego przez tydzień. Później będzie wiązało się to z jednorazową opłatą ok. 20 zł do 22 grudnia i ok. 40 zł po tym terminie.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/824270/KovaaKs/

Co ciekawe, deweloperzy połączyli siły z firmą NVIDIA. W związku z tym użytkownicy oraz osoby, które nie posiadają zakupionej kopii Kovaak w swojej bibliotece, mogą uzyskać nagrody, jakimi są karty graficzne RTX 3080 Ti, monitory oraz myszki – wszystko przystosowane do sportów elektronicznych.

Warto wypróbować ten program, ponieważ treningi za jego pośrednictwem mogą być zdecydowanie skuteczniejsze, niż w przypadku rozwijania swoich umiejętności bezpośrednio w grze.