w

Pasha trafił kosę w CSGO na streamie. Zadziałała specjalna taktyka odejścia od komputera?

Jak trafić kosę w CS:GO? Najlepiej pójść od komputera.


Nóż w Counter-Strike’u: Global Offensive jest bardzo prestiżowym przedmiotem. Można go nabyć wyłącznie za pośrednictwem skrzynki lub zakupu na rynku bądź od gracza.

pashaBiceps postanowił spróbować swojego szczęścia i zakupił klucz do skrzyni operacji Shattered Web. Prawdopodobnie postanowił skorzystać ze znakomitej taktyki, jaką jest odejście od komputera w czasie losowania, co wyszło mu na dobre.

Jaki nóż udało się wylosować pashy?

Streamer klikając przycisk “Otwórz pojemnik” powiedział: “Ja po wodę jeszcze idę szybko”, po czym wstał od komputera, gdy na ekranie ewidentnie trafiony został nóż. Ciesząc się całą sytuacją, szybko wrócił na stanowisko. Odchodzenie od monitora podczas otwierania skrzynki jest dla wielu osób pewnego rodzaju taktyką. Gracze śmieją się, że pasha ją zastosował, mimo iż raczej nie było to do końca świadome.

Jarkowi Jarząbkowskiemu udało się wylosować Nóż Survivalowy w skórce “Miejski zamaskowany”. Trudno określić, w jakim stanie jest jego kosa, jednak ceny wahają się od 430 do 530 złotych.

Video

Były zawodnik Złotej Piątki miał naprawdę wiele szczęścia, gdyż szanse na trafienie tak cennego przedmiotu ze skrzynki są bardzo niskie, ale to raczej oczywiste i każdy o tym doskonale wie.

Jeżeli jednak będzie Wam bardzo zależało na nożu, to może warto udać, że idzie się na chwilę na stronę, czy tak jak Pasha, po wodę.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike