w

Polska scena CSGO ma kolejny powód do dumy. Gdzie odbywają się bootcampy teamów z topki?

Polska scena CSGO może nie ma najlepszych drużyn, lecz posiada zupełnie inny atut, z którego korzystają światowi zawodnicy.


Powszechnie wiadomo, że Polska w ostatnich latach nie odznacza się większymi sukcesami w Counter-Strike’u: Global Offensive na arenie międzynarodowej. Mimo to, nasz kraj posiada inny atut, z którego korzystają światowi zawodnicy znajdujący się wysoko w rankingach. Mowa tutaj oczywiście o świetnych Gaming House’ach, w których odbywają się obozy szkoleniowe dla prograczy.

Gdzie odbywają się bootcampy poszczególnych drużyn CSGO? Aż dwa będą miały miejsce Polsce

Na poniższej infografice można zobaczyć, gdzie poszczególne drużyny Counter-Strike’a będą odbywały swoje bootcampy. Okazuje się, że polskie Gaming House’y wybrały aż dwa teamy, a mowa tutaj o Evil Geniuses oraz OG Esports. W podobnej sytuacji jest tylko Dania, gdzie jedną z formacji, która wybrała tam swoje miejsce obozu szkoleniowego jest oczywiście Astralis.

Polskie Gaming House’y mogą być naprawdę świetnym wyborem dla zagranicznych drużyn, ze względu na fakt, iż jest to stosunkowo tania opcja. Dodatkowo te są naprawdę świetnie wyposażone i nie odstają w dużym stopniu od tych, które znajdują się za granicą.

Posiadanie takich obiektów w Polsce może być powodem do dumy na scenie sportów elektronicznych. W chwili obecnej pozostaje cieszyć się jedynie z tak małych rzeczy, jeśli mowa o scenie Counter-Strike’a: Global Offensive.