w

Streamer CSGO pokazał, że się da. Przed nim znalazł się tylko oficjalny profil Riotu

To właśnie przedstawiciel CS:GO był tym najpopularniejszym pojedynczym streamerem. Jego wyniki są jednak w pewien sposób oszukane.


Październik przyniósł na Twitchu bardzo ciekawą zmianę. Najpopularniejszym streamerem nie został xQc czy Fextralife (nabijane wyświetlenia wiki), a streamer CS:GO, który oczywiście transmitował i dalej transmituje Majora w Rio.

I tak warto o tym wspomnieć, bo jakby nie było, jest tylko jeden popularniejszy kanał, jakim jest oficjalny profil Riotu. Można więc powiedzieć, że październik był w pewnym sensie pojedynkiem LoLa i CS:GO.

Streamer CS:GO zwiększa publikę

Guales dopiero się rozkręca, chociażby w tym momencie ogląda go ponad 80 tysięcy osób. Wszystko oczywiście przez Majora. Można się spodziewać, że samo CS:GO będzie bardzo wysoko w najnowszych rankingach.

Przed streamerem znajduje się tylko oficjalny kanał Riotu. Warto tutaj wspomnieć, że Guales zyskał ponad 40 tysięcy nowych obserwujących, a jego widownia podskoczyła o blisko 70%.

Na pewno warto to odnotować, choć trudno bezpośrednio porównywać to z xQc, który nie korzysta na żadnych turniejach, a po prostu streamuje sobie na luzie.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike