Valve zasmuciło graczy CSGO, którzy oczekiwali, że w CS2 znajdzie się dawna, lubiana funkcja

Counter Strike

Reklama

Twórcy CSa 2 na temat dzielonego chatu głosowego.

Reklama


Chat głosowy to niezwykle ważne narzędzie w Counter Strike’u. Pozwala on szybko przekazać informacje innym członkom zespołu w momencie, kiedy liczy się czas reakcji. Ten znajdował się w poprzednich odsłonach CSa i nie zabrakło go również w najnowszym CSie 2. CS:GO wprowadziło jednak opcję komunikacji głosowej z przeciwnikami w wybranych momentach meczu.

Oczywiście nie służyło to do przekazywania informacji, a jedynym, co można było wtedy usłyszeć, był wszechobecny chaos. Niektórzy pokochali ten krótki moment każdego meczu i brakuje im tego w najnowszej odsłonie shootera od Valve. W oficjalnych mediach społecznościowych pojawiła się wypowiedź na ten temat.

Jakie jest stanowisko twórców?

Counter Strike 2 jest aktualnie naprawdę głośnym tematem. O nadchodzącej produkcji Valve i następcy jednego z najpopularniejszych przedstawicieli swojego gatunku mówi się praktycznie wszędzie.

Reklama

Sporym zainteresowaniem cieszą się fundamenty rozgrywki, jak na przykład mapy czy bronie, ale nie brakuje również pytań o inne aspekty gry. Jednym z nich jest dzielony z przeciwnikami chat głosowy, który był dostępny w poszczególnych elementach rozgrywki. Użytkownik DonHaci pisze, że jest to jedyna rzecz, której będzie mu brakowało w Counter Strike’u 2, publikując filmik od iDexFPS, który w nieco ponad minutę podsumowuje omawiany chat.

Video

Deweloperzy odpowiedzieli na ten komentarz, krótko pisząc „nie”, równocześnie rozwiewając wszelkie wątpliwości na temat pojawienia się dzielonego z przeciwnikami chatu głosowego. W Counter Strike’u 2 nie będzie więc dało się porozmawiać z przeciwnikami w przerwach oraz pod koniec rozgrywki.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej