w

Automat z Cyberpunka 2077 przeniesiony do rzeczywistości. Coś, co każdy gracz chciałby mieć

Jeden z graczy postanowił odtworzyć automat z Cyberpunka 2077 w rzeczywistości. Całość mieści się na biurku i jest ciekawsza, niż mogłoby się wydawać.


CDPR wypuściło samo z siebie kilka fizycznych przedmiotów, które gracze mogą postawić sobie na półce. Jeden z członków społeczności Cyberpunka 2077 poszedł o krok dalej i stworzył działający i w pełni funkcjonalny automat.

Wygląda i działa naprawdę świetnie. Szczególnie że pokazuje reklamy i motywy wprost z gry. Możliwości customizacji są bardzo duże, co tylko pokazuje, jak ciekawy może to być produkt. Oczywiście nigdy nie wejdzie do sprzedaży, bowiem wymagałoby to dodatkowych licencji, ale i tak jest to coś ciekawego.

Automat z Cyberpunka 2077 na biurku

Cały projekt należy do użytkownika Reddita o nicku “Spectr7615”. Gracze komentują, że na luzie kupiliby coś takiego, gdyby była taka możliwość – jest to pewna podpowiedź dla CDPR odnośnie tego, co można stworzyć w przyszłości.

Autor juz niedługo ma podzielić się całym projektem i pokazać, jak to zostało wykonane. Można się więc spodziewać, że niedługo nagrania z takimi automatami zaczną pojawiać się chociażby na TikToku.