w

CDPR wysłuchało próśb graczy Cyberpunka 2077. W następnych aktualizacjach pojawi się…

CDPR ostatnio bardzo mocno słucha społeczności Cyberpunka 2077. Już teraz, przy okazji patcha 1.6 zapowiedziano kolejne usprawnienia.


Cyberpunk 2077 nie jest jeszcze grą doskonałą, to wiedzą chyba wszyscy. Deweloperzy nie mają jednak zamiaru porzucać swojej produkcji. W czasie, gdy połowa studia pracuje nad nadchodzącym dodatkiem, część osób nadal usprawnia rzeczy w “podstawce”.

W ramach aktualizacji 1.6 gracze dowiedzieli się, co zostanie poprawione w przyszłości. Trudno tutaj nawet mówić o poprawieniu, a całkowitym przebudowaniu funkcji związanych z walką w pojazdach.

Przebudowa systemu policji

Deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli całkowitą przebudowę systemu policji. Chodzi tutaj w szczególności o pościgi i walkę prowadzoną podczas prowadzenia. Gracze bardzo mocno o to prosili, więc deweloperzy finalnie uznali, że warto się nad tym pochylić.

Nie ma jeszcze oficjalnej daty, kiedy zostanie to wykonane, natomiast można się spodziewać, że nie jest to plan na najbliższą przyszłość. W końcu na tapecie jest przede wszystkim dodatek i naprawa kluczowych błędów.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077