w

CDPR zostanie przejęte? To dlatego ogłoszono nowego Cyberpunka, Wiedźmina i nie tylko?

Najnowsze, niepotwierdzone informacje sugerują, że CDPR może zostać za jakiś czas przejęte.


Ostatnio w sieci wiele miejsca poświęca się dyskusji odnośnie CDPR i możliwego przejęcia. Oczywiście informacje na ten temat trzeba traktować jako niepotwierdzone. Wiele osób jednak zaczyna w to wierzyć, szczególnie ze względu na ostatnie decyzje studia.

Mowa tutaj oczywiście o ogłoszeniu kilku różnych produkcji, ujawnieniu tworzenia remake’u Wiedźmina 1 i zapowiedzi nowego rozszerzenia do Cyberpunka 2077. Nie wiadomo, czy jest to ze sobą powiązane, ale istnieje taka szansa.

Kto miałby przejąć CDPR?

Według nieoficjalnych informacji chodzi tutaj o Sony, które podobno kilkukrotnie rozmawiało już z CDPR. Rozmowy na ten temat rozgorzały szczególnie na Reddicie.

Ludzie poddają tę informację pod wątpliwość i nic w tym dziwnego. Póki co nie ma żadnych potwierdzonych wiadomości w tym temacie. Równie dobrze może to być po prostu plotka.

Wszyscy są natomiast zgodni w tym, że niezależnie od wszystkiego, zespół powinien pozostać taki, jak obecnie – ludzie ci doskonale wiedzą już, dlaczego nie można wypuszczać niedokończonej gry i jak to się finalnie kończy. Jest więc spora szansa na to, że DLC do Cyberpunka 2077 i kolejne produkcje będą sukcesami.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077