w

Co, jak co, ale akurat ten element Cyberpunka 2077 zawsze będzie robił spore wrażenie

O Cyberpunku 2077 można powiedzieć wiele i raczej nie będą to pozytywne słowa. Są jednak takie elementy gry, które robią wrażenie.


Pomimo wielu technicznych błędów i niedociągnięć wiele osób od premiery Cyberpunka 2077 bardzo pozytywnie ocenia inne aspekty gry, takie jak np. świetne postacie, dobrze zaprojektowane miasto czy ogólny klimat produkcji. Wiele osób w ten sposób pokazuje, że niezależnie od tego, ile bugów gra w sobie posiada, to warto zauważać także te z pozoru drobne, ale bardzo istotne pozytywy.

To właśnie o nich przypomniał użytkownik Reddita o nicku “pablo397”, który pokazuje, jak deweloperzy zadbali o kwestie niszczenia otoczenia. W tym przypadku jest to z pozoru niezbyt ciekawy stolik.

A nawet o to zadbano

To coś, o czym wiele osób w ogóle nie ma pojęcia. Mało kto skupia się bowiem na tak drobnych rzeczach. A jednak są one dość ważne.

Warto więc czasem stanąć na środku Night City i sprawdzić, co jeszcze da się zniszczyć. Można się nieźle zdziwić, widząc coś takiego:

Oczywiście takie detale nie wpływają szczególnie na rozgrywkę, natomiast sprawiają, że można się zastanawiać, jak Cyberpunk 2077 wyglądałby, gdyby nie tworzono go w pośpiechu i z terminami na karku.