w

Cyberpunk 2077 bije rekordy na Steamie i Twitchu od pierwszych godzin po premierze

Cyberpunk 2077 bije swoje pierwsze rekordy w serwisie Steam oraz Twitch.


Aby sprawdzić, jak duży sukces osiągnęła produkcja CD Projekt Red wystarczy zerknąć na statystyki Steama oraz Twitcha. Zarówno na platformie Valve, jak i serwisie streamingowym gra zajmuje naprawdę wysokie miejsce w statystykach.

W ciągu ostatniej doby produkcja jest jedną z najczęściej uruchamianych przez użytkowników. Nikogo zatem nie powinno raczej dziwić, że już w pierwszym dniu premiery tytuł zdobył tak ogromne liczby.

Jak prezentują się wyniki Cyberpunka 2077?

Poniżej można zobaczyć 10 najpopularniejszych produkcji w serwisie Steam w ostatnim czasie:

Premiera Cyberpunka 2077 ma miejsce dopiero dzisiaj, a dzieło CD Projekt Red już zagościło się na top-listach gier komputerowych. Znaczącym i ciekawym osiągnięciem produkcji jest fakt, że to jedyna gra jednoosobowa, która pokonała milion konkurentów na amerykańskiej platformie.

Niewiele inaczej sytuacja wygląda w przypadku najczęściej odtwarzanych gier na Twitchu. Tytuł co prawda nie znajduje się jeszcze na samym szczycie listy, jednak jest to wyłącznie kwestia czasu.

Warto również zauważyć, że Cyberpunk 2077 to jedyna gra single-player w historii Twitcha, która przekroczyła barierę miliona widzów. Poniżej można zobaczyć jej wyniki w całej historii serwisu streamingowego:

Te statystyki udowadniają, że Cyberpunk 2077 naprawdę był jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Rzadko kiedy zdarza się, aby produkcja notowała tak znaczące wyniki już w dniu premiery.