w

CDPR odpowiada, czy gracze Cyberpunka 2077 będą musieli pobrać dodatkowy patch przed grą

CD Projekt

Pierwsza duża aktualizacja Cyberpunka 2077.


Od kilku dni społeczność zainteresowana najnowszym dziełem studia CD Projekt Red zastanawia się nad dniem premiery. W internecie krążą plotki na temat patcha, który ma zostać wprowadzony dokładnie 10 grudnia, czyli w dniu wydania gry.

Według niektórych, do pobrania będzie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu gigabajtów danych. Jak będzie naprawdę?

Pierwsza aktualizacja CP 77

Oficjalna premiera dla graczy odbędzie się już niedługo, a dokładnie o godzinie 1:00 dnia 10 grudnia 2020 roku, niezależnie od platformy, na której dokonaliśmy zakupu. W sieci możemy spotkać się z wieloma nieoficjalnymi informacjami na temat pierwszego patcha, który powinien zagościć wtedy na serwery. Według plotek, dodatkowych danych będzie nawet kilkadziesiąt gigabajtów, co wiąże się często z długim czasem oczekiwania na skompletowanie całej zawartości. Jeden z graczy postanowił napisać w tej sprawie na oficjalny fanpage Cyberpunk 2077, aby dowiedzieć się, jak będzie naprawdę. Jaką otrzymał odpowiedź?

ZOBACZ – Cyberpunk 2077 z masą pozytywnych recenzji, a akcje CDPR spadają. Co się właściwie wydarzyło?

Jak możemy wyczytać, w dniu premiery nie powinna zdarzyć się sytuacja, w której obciążeni zostaniemy kolejną paczką plików. Natomiast przewidziana jest mikro aktualizacja odblokowująca zawartość, ale jej waga nie powinna przekraczać kilkuset megabajtów.