w

Cyberpunk 2077 jednak dostanie dużą aktualizację i nowe DLC jeszcze w tym roku?

Istnieje szansa na to, że Cyberpunk 2077 mimo wszystko otrzyma w tym roku dużą aktualizację i DLC.


CDPR jakiś czas temu zaktualizowało swoją roadmapę informując, by gracze w tym roku nie spodziewali się już większych aktualizacji. Mimo tego społeczność zorientowała się, że deweloperzy zaktualizowali swoje serwery testowe.

Co jednak ciekawe, w informacjach o plikach znajduje się notka, ze chodzi tutaj o “bonusową zawartość”, czyli wprost mówiąc nowe DLC.

Czyli jednak deweloperzy coś planują?

Gracze są praktycznie pewni, że CDPR mimo wszystko planuje w tym roku wydać nową aktualizację, potencjalnie oznaczoną jako 1.4. Nieumieszczenie jej w roadmapie miałoby być motywowane możliwymi opóźnieniami, jakie przewidywali deweloperzy.

Zdaniem graczy, nowa aktualizacja może być tą rocznicową, potencjalnie dużą i ważną. Oczywiście są to jedynie domysły bazujące na nieoficjalnych ruchach CDPR. Mimo wszystko jest to głośna i jak najbardziej możliwa teoria.

Póki co trzeba czekać na jakieś większe konkrety, może nawet od samych deweloperów. Obecnie to jedynie teorie społeczności, które mogą, ale nie muszą się sprawdzić. Byłoby jednak miło, gdyby mimo wszystko CDPR chciało wypuścić coś jeszcze, co wprowadziłoby do Cyberpunka jakikolwiek powiew świeżości.