w ,

Cyberpunk 2077 przejął Twitch. Streamerzy mogą już transmitować rozgrywkę

Zgodnie z zapowiedziami, o 12:00 zeszło embargo. Oznacza to tyle, że na Youtube pojawiły się gameplay’e, a na Twitchu streamy.


O 12:00 CDPR miało dla graczy niespodziankę. Niektórzy wygadali się wcześniej i było wiadomo, że jest to po prostu rozpoczęcie streamowania i wrzucania materiałów z rozgrywki. Wszystko przez to, że wąskie grono osób dostało pozwolenie na pokazanie gry nieco wcześniej.

Oficjalny stream był jedynie po to, by przekierować ruch na pozostałe streamy. Efekt? Cyberpunk jest numerem jeden na kilka godzin przed premierą.

Cyberpunk TOP 1 jeszcze przed premierą

Opinie o takim ruchu są bardzo mieszane. Jedni się cieszą, inni narzekają, że teraz już na pewno nie unikną spoilerów. Niczego to jednak już nie zmieni. Pora przyzwyczaić się do takiego widoku na Twitchu:

Cyberpunk na kilka dni na pewno przejmie Twitcha. Na drugim miejscu zapewne znajdą się Rozmowy, potem League of Legends, Fortnite, CS:GO i WoW. Najwięksi twórcy mają ponad 100 tysięcy widzów.

Oczywiście najgorętsze pytanie brzmi, co z pokazywaniem kreatora i 18+? Nic, Twitch doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda sytuacja i że nie warto w takich okolicznościach nakładać masowych banów na najpopularniejszych twórców.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077