w

Gracze Cyberpunka 2077 zdziwieni, że te zmiany pojawiają się tylko na nowych save’ach

Społeczność Cyberpunka doszła do wniosku, że CDPR zmieniło jedną rzecz, ale widoczne jest to praktycznie tylko na nowych save’ach.


Wydawałoby się, że graczy Cyberpunka 2077 już nic nie zdziwi. A jednak według obserwacji społeczności CDPR wprowadziło do gry zmiany, które uwidaczniają się głównie na nowych save’ach.

Chodzi tutaj o małe wydarzenia, jakie dzieją się w Night City. Gracze zaobserwowali, że CDPR musiał coś naprawić, bo jest ich zdecydowanie więcej. Mało kto jednak oryginalnie zwrócił na to uwagę, bo uwidacznia się to dopiero na “czystym zapisie”.

Czy rzeczywiście tak jest?

Deweloperzy nigdzie tego nie potwierdzili, natomiast zdaniem graczy naprawiono mini-wydarzenia, jakie mają miejsce w grze. Ludzie dzielą się na tych, którzy uważają, że potrzebne są tutaj świeże zapisy oraz tych, którzy to negują.

W tym momencie zdania są podzielone, a rozwiązanie jedno. Jeżeli nie widzicie zwiększonej aktywności w Night City, warto sprawdzić to na nowym zapisie. Wiadomo, że nie wszyscy będą zaczynać od nowa tylko po to, by zobaczyć coś takiego:

Natomiast na pewno coś jest na rzeczy. W ostatnich dniach masa osób zwróciła uwagę na to, że w Night City coś jakby się ruszyło, a miasto zaczęło żyć. Wydaje się, że CDPR naprawiło niektóre oskryptowane aktywności i stąd to wszystko.