w

Gracze śmieją się z tego, jak w Cyberpunku 2077 wykorzystano motocykle. A w zasadzie, to nie wykorzystano

Gracze już nie tylko się śmieją, ale także tworzą memy. Jeden z nich szybko stał się viralem.


W Cyberpunku jest masa różnego rodzaju elementów, które aż proszą się o szersze rozwinięcie. CDPR poświęciło całkiem sporo czasu na mechanikę motocykli, a w różnych zapowiedziach pojawiały się informacje o tym, że będzie to istotny element rozgrywki.

Motocykl faktycznie potrafi dać mnóstwo rozrywki, szczególnie gdy zainstaluje się dodatkowe modyfikacje poprawiające prowadzenie czy podkręcające efekty wizualne samego miasta. Jest tylko jeden problem.

Motocykle są, ale w zasadzie to jeden motocykl

Jeden z graczy postanowił zwrócić uwagę społeczności Cyberpunka 2077 na fakt, że tak naprawdę, to tylko sam V może prowadzić motocykl. Oprócz fabularnych, oskryptowanych scenek, w Night City nie spotkamy nikogo, kto jechałby motocyklem.

Jest to o tyle dziwne, że to akurat motocykl występował w kampanii promocyjnej. To właśnie on był często wykorzystywany w “marketingowej gadce”.

A przecież aż prosi się, by ulice przemierzały mniej lub bardziej zmodyfikowane motocykle, by stworzyć wątek wokół tego – jak to miało miejsce chociażby w serii Grand Theft Auto.

Tymczasem pozostaje to jedna z mechanik czy też dodatków, które mają potencjał, ale CDPR go nie wykorzystało.