w

Granie w Cyberpunka 2077 w nocy po ostatniej aktualizacji jest dość ryzykowne przez…

Granie w Cyberpunka w nocnych godzinach raczej kojarzy się z fajnym klimatem. Niestety nie po ostatniej aktualizacji.


Gracze coraz częściej skarżą się na nietypowy błąd, który jest niesamowicie dokuczliwy szczególnie wieczorem, gdy wokół panuje ciemność. Wszystko w pokojach zgaszone, świeci się tylko mała lampka i pojawia się bug, który to wszystko psuje.

Nie jest to “gamebreaking” błąd, natomiast gracze oceniają go na jeden z najbardziej irytujących bugów od premiery. Głównie dlatego, że skutecznie zniechęca do dalszej rozgrywki.

Wszystko zgaszone i nagle Cyberpunk robi coś dziwnego

Społeczność komentuje, że nasiliło się to głównie od ostatniej aktualizacji. Chodzi tutaj o sytuację, w której nagle, bez większego powodu, Cyberpunk rozświetla cały świat. Zupełnie tak, jakby bugowała się pogoda, oświetlenie, trudno to zinterpretować. Nagle ekran staje się cały biały.

Jeszcze gorzej, gdy akurat w grze panuje noc, łatwo sobie wyobrazić, co czują gracze, gdy coś takiego dzieje się co kilka minut. Trudno zachować przy tym spokój i chęci do grania.

Póki co deweloperzy nie wypowiedzieli się na ten temat i raczej nie ma co na to liczyć. Być może zostanie to naprawione w następnej aktualizacji, natomiast na ten moment niczego w tym temacie nie potwierdzono.