w

Ile będzie kosztować dodatek do Cyberpunka 2077? Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości…

CDPR potwierdziło, że dodatek do Cyberpunka 2077 będzie płatny. To tak, jakby ktoś jeszcze w 2022 roku miał co do tego jakieś wątpliwości.


Nadchodzący dodatek o nazwie Phantom Liberty, ewentualnie Widmo Wolności, będzie płatny. Nie ma tutaj mowy o tym, że ludzie, którzy kupili podstawkę, dostaną pełnoprawne rozszerzenie za friko. Wiele osób miało takie nadzieje, ale CDPR od początku informowało, że tak to będzie wyglądać.

Jak śmieją się więc gracze, to tak, jakby napisać, że woda jest mokra – było o tym wiadomo od początku. Pytanie więc, dlaczego media na całym świecie jakoś niesamowicie nad tym debatują.

Ile ma kosztować dodatek?

O wiele ciekawsza jest informacja o potencjalnej cenie dodatku. Niestety nie padła jeszcze konkretna cena, natomiast jak czytamy w źródle (gamesradar) – dodatek będzie naturalnie tańszy od podstawki.

Phanton Liberty zdaniem dziennikarzy może kosztować nieco więcej niż dodatki do Wiedźmina, czyli nawet w okolicach 100 złotych. Za Serce z Kamienia trzeba było dać 9.99 dolara, natomiast Krew i Wino z nową mapą kosztowało 19.99USD.

Jeżeli ceny zostaną utrzymane lub nieco podniesione, to trzeba się będzie liczyć z wydatkiem powyżej 100 złotych lub w tych okolicach. Nie jest to zbyt dobra wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli na stosunkowo niższą cenę.

DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077